Üye Sözleşmesi

·         Heryoreden.com üyesi olmak için, üye kayıt formunu doldurmanız ve Üyelik Sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gerekmektedir. Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onaylayarak bu sözleşmeye uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Üye, heryoreden.com’a verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.


·         Her üye kendisinin belirleyeceği bir "kullanıcı adı" ve "şifre"ye sahip olur.
"Kullanıcı adı" üyeye özeldir ve "Kullanıcı adı" ve “şifre”nin seçimi ve korunması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Heryoreden.com, şifrenin kaybedilmesinden ve başkaları tarafından kötü amaçlarla kullanılmasından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
Kullanıcının heryoreden.com üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için kullanıcı adını ve şifresini girmesi gereklidir.


·         Üyeler, heryoreden.com servisleri kullanarak elde edilen herhangi bir kayıt veya bilginin tamamen kullanıcının rızası dahilinde olduğunu, kullanıcı bilgisayarında yaratacağı arızalar, bilgi kaybı ve diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı ile kendisine ait olduğunu, servisin kullanımından dolayı uğrayabileceği zararlardan dolayı heryoreden.com’dan tazminat talep etmemeyi, kullanıcı adıyla yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir.


·         Heryoreden.com, sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı heryoreden.com’un üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.


·         Üyeler, heryoreden.com üzerinden sipariş verdiklerinde Heryoreden.com Satış Sözleşmesinin bütün hükümlerini kabul ve teyit ettiklerini taahhüt eder.


·         Heryoreden.com, üye ve genel ziyaretçilerin başka web-sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu durumda üye geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden heryoreden.com’un sorumlu olmadığını kabul eder.


·         Ahlak dışı mesaj gönderen veya yorum yazan, kişi haklarına saldırıda bulunan, heryoreden.com’a zarar vermeye yönelik girişimde bulunanların üyelikleri iptal edilir.


·         Heryoreden.com ileride doğacak teknik gereklilikler ve mevzuata uyum amacıyla bu sözleşmeye yeni maddeler ekleyebileceği gibi mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.