Gizlilik ve Güvenlik

  Üye bilgileri

- Üye olurken ve sipariş verirken girdiğiniz tüm bilgilere, e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak sadece siz ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bilgilerinizi "Üyelik bilgilerim" bölümünden değiştirebilirsiniz. 

- Kişisel iletişim bilgileriniz (Ad, Soyad, Adres, Telefon, e-posta vb.) hiç bir şekilde üçüncü şahıs ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Haber, duyuru, yenilik, indirim, kampanyaları ve promosyon duyuruları e-posta adresinize isteğiniz kapsamında ve onayınız alınarak gönderilir. Bilgilendirme amaçlı e-posta almak istemiyorsanız 
[email protected] adresine boş bir e-posta gönderiniz.

- Heryoreden.com’da Cookie kullanılır. İsteklerinize yönelik ve ilgilendiğiniz alanlarda içerik ve bilgi hizmeti sunmak, tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizi saklı tutmak, alışveriş sepetinizi kayıtlı tutmak ve aynı reklamların ardı ardına görülmesini engellemek için Cookie’lerden yararlanılır. 

- Heryoreden.com internet sitesinde başka sitelere link-bağlantı verilebilir. Heryoreden.com, link-bağlantı kurulan bu sitelerin güvenlik & gizlilik ilkeleri ve içeriklerinden sorumlu değildir. 

  
Kredi kartı bilgileri

-Kredi kartı ile sipariş verildiğinde; kartın bağlı olduğu banka ile Heryoreden.com sistemi otomatik olarak bağlantı kurar.

 -Heryoreden.com hiç bir şekilde müşterinin kredi kartına ait bilgileri görmemekte ve hiç bir  şekilde kredi kartı bilgilerini kayıt edememektedir. Bilgiler 128 Bit Rapid SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme ile onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileri Heryoreden.com web sitesinde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirilmesi mümkün değildir.


  
Heryoreden.com’da yayınlanan yazı, resim ve grafikler üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.