heryoreden.comTürkiye’nin çeşitli yörelerine has özellikler taşıyan, yöresinin dışındaki bölgelerde tedariği genellikle mümkün olmayan veya çok zor olan yöresel ürünleri temin etmek ve uygun koşullarda, isteyen alıcılara ulaştırmak amacıyla kurulmuştur.

İleri teknoloji altyapısı ve gelişmiş organizasyon yapısıyla, her biri birer marka haline gelmiş yöresel zenginliklerimizin tanıtım ve tedarik hizmetini sunan heryoreden.comTürkiye’nin en büyük yöresel ürünler mağazasıdır.

Gıda’dan Tekstil’e; Kişisel Bakım Ürünleri’nden Hediyelik eşya’ya ülkemizin herhangi bir yöresinde kendine has özellikleriyle ön plana çıkmış tüm taşınabilir ürünleri tüm Türkiye’ye ve bir sonraki aşamada dünyaya ulaştırmak temel hedefimizdir.

Sistemimizde yer almasını istediğiniz ürünlerle ilgili istek ve önerilerinizi  [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, heryoreden.com tedarikçisi olmak için [email protected] adresine ürün bilgilerinizi ve iletişim detaylarınızı göndererek başvuru yapabilirsiniz.