İade ve Garanti Koşulları

-Müşteri satın aldığı ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 7 gün içinde iade edebilir. İade edilen ürünlerin, orijinal ambalajı zarar görmemiş / açılmamış olması gerekir.

-Üründe herhangi bir zarar olmuşsa kargo görevlisine tutanak tutturularak ürün teslim alınmamalıdır.

-Üründe ve ambalajda açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılma ve benzeri durumlarda ve ürünün müşteriye teslim edildiği hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve ürün bedeli iade edilmez.

-Müşteri, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızlı bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.

-Ürün iadesi için; müşteri “İletişim Linki” aracılığıyla mesaj göndererek ve (0216) 414 99 22 numaralı telefondan Heryoreden.com’ u arayarak bilgi verir. Ürün iade edilirken, faturası ile birlikte geri gönderilmesi gerekir.  İade durumunda kargo bedeli ürünü satın alan müşteri tarafından karşılanır. İade edilen ürün heryoreden.com’ a ulaştıktan sonra 7 gün içinde ürünün bedeli müşteriye iade edilir.

-Heryoreden.com’da satışa sunulan tüm ürünler, üretici veya ithalatçı firma garantisi altındadır. Değişim işlemleri garanti veren firma tarafından yapılmaktadır ve tüm takibi Heryoreden.com tarafından yapılarak ürünün hızlı bir şekilde tekrar müşteriye geri dönüşü sağlanmaktadır.